• Detail firmy

C. V. DUAL s.r.o.

Základní popis

technologické zařízení a celky dělící linky na svitky válcované za tepla a studena linky na výrobu hřebíků linky na výrobu pletiva linky na tažení drátu rovnací stolice na drát

Adresa

Ruská 468/58
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26858371

Výrobky, činnosti

velkoobchod s hutním materiálem

Kontaktní údaje

E-mail: e-mail: cvdual@cvdual.com

Kontaktní osoba

Dušan Ing. Cabák - Jednatel

Ivo Ing. Chovanec - Jednatel

Telefon: 595 957 054
E-mail: e-mail: cvdual@cvdual.com
WWW: www.cvdual.com
Další firmy v oboru

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.