• Detail firmy

C.S.Solutions s.r.o.

Základní popis

Naše bezpečnostní agentura nabízí ochranné služby osob a majetku, ochranu VIP klientů, tým zkušených bodyguardů, návrh a montáž zabezpečovacích a kamerových systémů, výcvik a trénink vládních a nevládních složek, poradenství, převoz peněz a cenin.

Adresa

Helenčina 56/7
641 00 Brno - Žebětín

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28321812

Výrobky, činnosti

ochranné služby osob a majetku

ochranu VIP klientů, tým zkušených bodyguardů, návrh a montáž zabezpečovacích a kamerových systémů, výcvik a trénink vládních a nevládních složek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 743 710
Mobil: +420 602 535 343
E-mail: office@cssolutions.cz
WWW: www.cssolutions.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Morongová - Jednatel

MUDr. Petr Latner - Jednatel

Mobil: +420 602 535 343

Pobočky

C. G. GROUP, a.s.
Palackého třída 318/159
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

Zakład Produkcji Elementów Drogowych S.C. Elżbieta i Waldemar Woźniak

Naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, který výrazně ovlivňuje kvalitu a estetické prvky. Patníky, bariéry, Desky mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, takže nemusíte ztrácet a ztrácí barvu. Tyto prvky z plastu se vyznačují nízkou hmotností může výrazně snížit náklady na dopravu.