• Detail firmy

C FIX SYSTEMS, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme systémy kotevních kolejnic a šroubů, balkonové izolační nosníky, výztuže, systémy kotvení fasád či systémy pro prefabrikaci.

Adresa

Císařská louka 599
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62414321
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hutnictví a strojírenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 260 873
E-mail: info@cfix.cz
WWW: www.cfix.cz

Kontaktní osoba

Ing. HARRY LÖWIT - Jednatel

OĽGA LÖWITOVÁ - Majitel, Jednatel

Telefon: +420 602 260 873
Další firmy v oboru

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

J+J Nájemníkovi s.r.o.

Naše společnost se specializuje na prodej potřeb pro lakýrnictví, autolakýrnictví a truhlářství. Prodáváme barvy, laky, ředidla, tmely, lazury, pasty, leštící prostředky, kotouče, brusivo a mnoho jiného. Provádíme tónování barev, k dispozici máme 18000 odstínů. Dále nabízíme železářské zboží, zahradnické potřeby, pracovní nářadí a ochranné pracovní pomůcky.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.