• Detail firmy

C.E.I.S.CZ, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme poradenství v oblasti energetiky, energetické a bezpečnostní audity, projekční a realizační činnost v oblasti energeticky úsporných opatření.

Adresa

Třanovice 1 (Kapplův dvůr)
739 53 Třanovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25843931
  • Služby

Výrobky, činnosti

Energetické audity

Kontaktní údaje

Mobil: +420 558 740 250
E-mail: milan_sz@ceis.cz
WWW: www.ceis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Szotkowski - Jednatel

Mobil: +420 739 631 104

Radim Hečko - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

R. P. GEO s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 2010. Zajišťujeme služby v oblasti geologie, hydrogeologie, inženýrské geologie a ekologie. Provádíme vrtné práce, inženýrsko-geologické průzkumy, báňsko-technické posudky, stavby dopravní infrastruktury, sanace a opravy komunikace atd. Provozovnu máme v areálu bývalého Dolu Fučík 3 Ludvík v Ostravě Radvanicích. Disponujeme profesionálním technickým zařízením.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 1999. Od počátku se zabýváme vývojem a výrobou hydraulických lisů, hydraulických zařízení, elektronických ovládacích systémů a silových hydraulických prvků. Provádíme také modernizace a opravy starších hydraulických lisů. V našem katalogu najdete různé zvedací zařízení, nástroje a nářadí. Zajišťujeme programování řídících systémů strojů a výrobních linek.