• Detail firmy

C&B GROUP a.s.

Základní popis

C&B je komunikační agenturou, jež nabízí široké spektrum služeb. Hlavními specializacemi naší společnosti jsou komunikace ve veřejném sektoru, PR, organizace eventů a design. Klientovi nabízíme vše od webových stránek po organizaci velkých akcí.

Adresa

Jugoslávských partyzánů 2036/13
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29131090

Výrobky, činnosti

C&B je komunikační agenturou

Klientovi nabízíme vše od webových stránek po organizaci velkých akcí.

Kontaktní údaje

E-mail: office@c-b.cz
WWW: www.c-b.cz

Kontaktní osoba

TOMÁŠ JIRSA - Člen představenstva

Mobil: +420 737 254 852

Zuzana Novotná

Mobil: +420 776 225 335
Další firmy v oboru

STANISLAV BARTOŇ

Nabízím služby týkající se oceňování vozidel, včetně historických. Dále ocenění například movitého majetku, strojů a strojírenských technologií. Analýzy dopravních nehod včetně ADR. Znalecké posudky v ekonomice, strojírenství a dopravě.

ReachSpektrum, s.r.o.

Poskytujeme poradenství a služby v oblasti chemické legislativy. Zajišťujeme podporu procesu realizace ve firmách. Garantujeme vynikající znalosti problematiky REACH a máme bohaté zkušenosti s implementaci legislativy chemických látek ve společnostech.

DAUPP, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Připravujeme účetní doklady pro jednání s bankami a leasingovými společnostmi - včetně zastupování. Nabízíme kompletní zpracování mezd Vašich zaměstnanců. Vždy pohlídáme důležité termíny a připravíme uzávěrky.