• Detail firmy

BZ Trading s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a montujeme dřevěné terasy z Bangkirai, Massaranduba, Merabau a dřevoplastu Twinson,Grena. Dále provádíme realizace dřevěných podlahy, laminátových podlah a Vinylu. Dodáváme ošetřující prostředky na teresy i vnitřní podlahy.

Adresa

Bidláky 20
639 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29275954
DIČ:  29275954

Výrobky, činnosti

Podlahy

Kontaktní údaje

E-mail: bztrading@seznam.cz
WWW: www.bztrading.cz

Kontaktní osoba

Bc. Milan Gruber - Generální ředitel

Telefon: 602 282 999
E-mail: bztrading@seznam.cz

JAN SVOBODA - Jednatel

Další firmy v oboru

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

POPELÁK Jakub - Truhlářství - podlahářství

Nabízíme truhlářské práce a zhotovení nábytku na zakázku. Specializujeme se na kuchyně, vestavěné skříně, dětské pokoje, koupelnový i kancelářský nábytek. Pokládáme plovoucí podlahy a smontujeme Vám i jinde zakoupený nábytek. Naleznete nás v Brně - Dolních Heršpicích.

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.