• Detail firmy

Byznys CRM s.r.o.

Základní popis

Dynamická společnost specializující se na oblast řízení vztahů se zákazníky (CRM) a optimalizaci klíčových firemních procesů. Našim klientům zvyšujeme produktivitu zaměstnanců v odděleních obchodu, marketingu a služeb zákazníkům a dalších oblastech.

Adresa

Roháčova 188/37
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24177091
DIČ:  CZ24177091

Výrobky, činnosti

Implementace systému Microsoft Dynamics CRM

Provádíme kompletní implementaci informačního systému Microsoft Dynamics CRM, včetně verze Microsoft Dynamics CRM Online.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 277 775 901
Mobil: +420 724 067 404
E-mail: jan.stuchlik@byznyscrm.cz
WWW: www.byznyscrm.cz

Kontaktní osoba

Jan Stuchlík - Obchodní ředitel

Telefon: +420 277 775 901
E-mail: jan.stuchlik@byznyscrm.cz
Další firmy v oboru

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.