• Detail firmy

BYTOSERVIS - NON STOP , s.r.o.

Základní popis

Opravy, rekonstrukce a údržba bytů a domů. Nabízíme nonstop havárie. Nabídka instalatérských, elektrikářských, zednických a topenářských prací.

Adresa

Na Rovinách 278/46
142 00 Praha 4 - Lhotka

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25615211
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  40

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 470 245
Telefon: +420 241 414 141
Fax: 244 472 444
E-mail: info@bytoservis-nonstop.cz
WWW: www.bytoservis-nonstop.cz

Kontaktní osoba

LUBOŠ PAVLOVSKÝ - Majitel, Jednatel

Telefon: +420 605 282 828

JAN FURCH - Jednatel

Další firmy v oboru

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

Nástrojárna NADO s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí výrobu a konstrukce lisovacích a tvářecích nástrojů dílenských přípravků a forem na vstřikování termoplastů. Zajišťujeme Vám kompletní výrobu, obnovu, popřípadě opravy jednotlivých nástrojů, ale především Vám zajistíme výrobu nástrojového vybavení pro rychlé zavedení Vašich nových výrobků na trh. Na našich www stránkách najdete ukázku některých výrobků naší nástrojárny.