• Detail firmy

Byt i Dům s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oboru rekonstrukce a modernizace staveb, novostaveb, půdních vestaveb, bytových jader, sádrokartonů, větraných podlah a fasád, stříkání barevných povrchů, nátěrů. Aplikujeme nové technologie a program Zelená úsporám.

Adresa

Žižkova 678/27
690 02 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28297334
DIČ:  CZ28297334
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sádrokarton

- rekonstrukce půdních vestaveb.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 717 286
E-mail: sitek@bytidum.cz
WWW: www.bytidum.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Sítek - Jednatel

Mobil: +420 606 717 286
E-mail: sitek@bytidum.cz

Ing. arch. Lukáš Houšť

Mobil: +420 601 580 150

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.