• Detail firmy

bydlíme HEZKY s.r.o.

Základní popis

Zrealizujeme zahradu od A-Z, instalaci automatického závlahového systému, pokládku travních koberců, realizaci zahradních jezírek a potůčků a finální osázení zeleně. Pravidelné udržby zahrad, závlahových systémů, údržby jezírek a kompletni zazimování

Adresa

Vyšehradská 1349/2
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24741906
DIČ:  CZ24741906

Výrobky, činnosti

Zahradní architektura

- trávníky, jezírka, závlahové systémy, altány, pergoly atd.

Kontaktní údaje

E-mail: info@bydlime-hezky.cz
WWW: bh-garden.cz

Kontaktní osoba

Daniel Šmíd - Jednatel

Mobil: +420 731 282 382
E-mail: info@bydlime-hezky.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.