• Detail firmy

By Design s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se kompletním řešením interiéru.

Adresa

Šítkova 233/1
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02660881

Výrobky, činnosti

Návrh a řešení interierů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 725 708 992
E-mail: info@bydesign.cz
WWW: www.bydesign.cz

Kontaktní osoba

Ing. MAGDALENA ŠPIČÁKOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 725 708 990

Ing.arch. MARKÉTA JEBAVÁ - Jednatel

Mobil: +420 725 708 992
Další firmy v oboru

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.