• Detail firmy

by Dara Rolins s.r.o.

Základní popis

By Dara – luxusní značka nábytku a bytových doplňků - kompletní návrhy a realizace interierů. -velký výběr sedacích souprav,křesel,lenošek,stoly,komody, koberce, bytové doplňky,dětský nábytek,postele -designérské a architektonické

Adresa

Politických vězňů 1511
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24695025
DIČ:  CZ24695025

Výrobky, činnosti

Návrhy interiérů a nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: bydara@bydara.cz
WWW: www.bydara.cz

Kontaktní osoba

Ivana Fuksová - Manažer projektu

Telefon: +420 222 317 207
E-mail: bydara@bydara.cz
Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.