• Detail firmy

BVS aqua s.r.o.

Základní popis

Firma je výrobcem, přímým prodejcem a servisním střediskem komunálních čistíren odpadních vod, polypropylenových nádrží a čerpacích stanic.

Adresa

Čs. armády 547
254 01 Jílové u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28172558
DIČ:  CZ28172558

Výrobky, činnosti

Zařízení pro využití dešťové vody

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 950 177
Mobil: +420 602 821 214
Fax: +420 241 951 607
E-mail: info@bvsaqua.cz
WWW: www.bvsaqua.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Bechyně - Jednatel

Jana Bechyňová

Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

VODASERVIS s.r.o.

Navrhujeme a vyrábíme úpravny pitné, průmyslové, kotelní a bazénové vody. Dodáváme nerezové tlakové filtry, nerezové nádrže, plastové nádrže na chemikálie, provzdušňovací věže, beztlaké akumulační nádrže, sklolaminátové filtry, filtrační trysky apod. Provádíme hydrogeologické práce a vrty.