• Detail firmy

BV Stavby, s.r.o

Základní popis

Nabízíme nejen drobné zakázky pro majitele rodinných domů a bytů, ale také komplexně realizovat náročné projekty jako jsou například generální opravy teplovodů nebo správa veřejného osvětlení a komunikací pro obce a městské části.

Adresa

Horní Slivno 32
294 79 Horní Slivno

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27404048
DIČ:  CZ27404048
  • Služby

Výrobky, činnosti

Správa veřejného osvětlení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 391 731
Fax: +420 326 391 731
E-mail: info@bvstavby.cz

Kontaktní osoba

Ivana Beranová - Generální ředitel

Telefon: +420 606 310 876
Další firmy v oboru

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

VOSA - MVS, s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce. Nabízíme rekonstrukce budov, zemní práce, sádrokartonářské práce, realizace fasádních systémů a mnoho dalšího. Zajišťujeme prodej stavebních materiálů.