• Detail firmy

BV GROUP floor steel, a.s.

Základní popis

Dodávka veškerých typů podlah pro průmyslovou a bytovou výstavbu. Provádíme kovovýrobu se zaměřením na stavební konstrukce.

Adresa

Lochotínská 1108/18
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28318013

Výrobky, činnosti

Dodávky veškerých typů podlah

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 936 405
E-mail: info@bvgroup.cz
WWW: www.bvgroup.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivo Vaicenbacher - Předseda představenstva

Mobil: +420 731 102 267
E-mail: vaicenbacher@bvgroup.cz
Další firmy v oboru

NOVABET, SE

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej písku a kvalitního kameniva, jak lomového, tak i těženého. Písek a kamenivo dodáváme v různých frakcích, včetně dopravy. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky betonu. Součásti poskytovaných služeb je poradenství v oblasti betonové technologie a kameniva. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde naleznete i naše nejvýznamnější klienty.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.