• Detail firmy

BusinessClean s.r.o.

Základní popis

Provádíme úklidové práce. Zajistíme úklid bytů, kanceláří i nebytových prostor. Poskytujeme profesionální a kompletní služby včetně žehlení, mytí oken, vynášení odpadů, čištění těžko přístupných míst a různých povrchů. Praha, Hradec Kr., Pardubice.

Adresa

Révová 213/14
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28438736
DIČ:  CZ28438736
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní úklid domácností.

Kontaktní údaje

E-mail: info@homeclean.cz
WWW: www.businessclean.eu
WWW: www.homeclean.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Burdych - Jednatel

Alexandr Klaus D'Huc - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!