• Detail firmy

BUSCONA s.r.o.

Základní popis

Provádíme servis všech značek vozů, jako je výměna čepů, oleje a jiných drobných oprav.

Adresa

Brandlova 1639/6
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01385208
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis

Akce Výměna pneu za 499,- kč. Provádíme servis všech značek vozů, jako je výměna čepů, oleje, čelního skla, výfuků a jiných drobných oprav. Instalujeme alarmy, radia, imobilizér, centrální zamykání, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: busconaservis@email.cz
WWW: autoservis.klanweb.cz

Kontaktní osoba

Jan Nový

Mobil: +420 723 159 752
E-mail: busconaservis@email.cz

Zdeněk Bělina - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Lekič

Zajišťujeme služby autoservisu a pneuservisu v Praze 10 - Vršovicích. Provádíme opravy vozidel všech značek, výměny výfuků, brzd, olejů a filtrů, kontroly tlumičů, diagnostiku elektronických systémů (BOSCH, TEXA), opravy pneu a duší, přezouvání. Prodáváme náhradní autodíly, dále pak pneu všech značek, hliníkové i plechové disky. Pneumatiky a disky Vám v případě zájmu rovněž uskladníme.

AUTODÍLNA BOHONĚK

Provozuji autoservis v Praze 8, na Karlínském náměstí. Provádím diagnostiku vozidel, klempířské a lakýrnické práce. Opravuji auta všech značek, skútry, MX moto a čtyřkolky. Zajišťuji přípravu na STK. Garantuji dodržení termínů a nabízím příznivé ceny.

AUTOSKLO EURO GLASS s.r.o.

Provádíme výměny autoskel u osobních automobilů, autobusů a nákladních automobilů. Nabízíme prodej autoskel a kompletního příslušenství. Zajišťujeme vyřízení pojistných událostí s pojišťovnami.