• Detail firmy

Bulldog - orientační systémy, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme profesionální služby pro reklamně navigační systémy po celé ČR. Realizujeme projekty pro navigační reklamu - směrové tabule, reklama na sloupech, reklama na mostech, billboardy, bigboardy, citylighty. Grafické návrhy, velkoplošný tisk.

Adresa

Přetlucká 3354/12
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26157527

Výrobky, činnosti

Nabízíme profesionální služby pro reklamně navigač

Nabízíme profesionální služby pro reklamně navigační systémy po celé ČR. Realizujeme projekty pro navigační reklamu - směrové tabule, reklama na sloup

Kontaktní údaje

Telefon: 272 733 427
E-mail: obchod@orsystemy.cz
WWW: www.orsystemy.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Doležal - Jednatel

Další firmy v oboru

ALMA - REKLAMA s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme vypracování grafických návrhů, navržení materiálů, přímou výrobu, dopravu a montáž. Vyrábíme světelnou reklamu, 3D loga, nápisy, orientační systémy, reklamní poutače, plakáty, samolepky a mnoho dalšího dle požadavku klienta.

Pavel Adamec

Již od roku 1991 se zabýváme písmomalířskými pracemi. Zajišťujeme realizace reklam, zejména na plechy, fasády, výlohy, stadiony, výstavy, skleněné budovy apod. Malujeme reklamní loga sponzorů na ledové plochy, našim stálým klientem je např. hokejová Slavia Praha. Nabízíme rovněž polepy vozidel. Používáme jak nové technologie, tak i klasické písmomalířské techniky.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.