• Detail firmy

BTS Express s.r.o.

Základní popis

Mezinárodní a vnitrostátní autodoprava a spedice. Přepravujeme nebezpečné zboží. Všechna naše vozidla mají ADR výbavu. Poskytujeme krátkodobě i ...

Adresa

Dlouhá
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49684639
  • Služby

Výrobky, činnosti

autodoprava

Kontaktní údaje

E-mail: pvtrans@seznam.cz
WWW: www.btsexpress.cz

Kontaktní osoba

ADAM VANDIREK - Jednatel

Mobil: +420 602 715 275
E-mail: btsexpress@email.cz
Další firmy v oboru

JP Spedition & Transport s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování dopravních služeb v rámci vnitrostátní i mezinárodní přepravy zboží. Především se specializujeme na mezinárodní spedici do zemí F, NL, D, B,L, DK, SWE. Poskytujeme služby vnitrostátní i mezinárodní dodávkové přepravy, dokládkové služby či přepravy zboží prostřednictvím chladírenských vozů, nízkotonážních souprav, celovozových nákladů či vozů s hydraulickým čelem.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

Agroslužby Slaný s.r.o.

Naše společnost, sídlící ve Slaném, zajišťuje pronájem autojeřábu AD80. Specializujeme se zejména na jeřábnické práce a kontejnerovou dopravu.