• Detail firmy

BTL Moravia s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní služby v mezinárodní přepravě. Zajišťujeme export a import celovozových a kusových zásilek zejména z balkánských zemí. Nabízíme přepravu pod řízenou teplotou a vyřízení celní dokumentace pro přepravované zboží.

Adresa

Štěrboholská 1434/102A
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27616223
DIČ:  CZ27616223
  • Služby

Výrobky, činnosti

Mezinárodní přeprava kusových zásilek.

Nabízíme služby v mezinárodní přepravě kusových zásilek. Dovážíme a vyvážíme kusové zásilky především z balkánských zemí. Mezinárodní zasilatelství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 719 203
Fax: +420 554 719 204
E-mail: info@btlmoravia.eu
WWW: www.btlmoravia.eu

Kontaktní osoba

Jindřich Drmola - Jednatel

Alexandros Koranis - Jednatel

Další firmy v oboru

Unique Cargo Logistic s.r.o.

Specializujeme se na logistiku. Zajišťujeme železniční a kamionovou přepravu - přepravíme všechny druhy nákladů. Poskytujeme poradenství v oblasti skladování a daní.

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!