• Detail firmy

BT Technik s.r.o.

Základní popis

Prodej moto Biaginni, pneumatik a náhradních dílů na tahače. Provoz bazaru. Zprostředkování prodeje, leasingu, zabavování a vymáhání pohledávek.

Adresa

U podjezdu 2
400 07 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27279693
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nákladní vozidla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 502 440
Fax: +420 475 502 440
E-mail: bttechnik@volny.cz
WWW: www.bttechnik.cz

Kontaktní osoba

Jiří Tůma - Jednatel

Mobil: +420 603 531 336
E-mail: jiri.tuma@bttechnik.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

AIR PNEUSERVIS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní profesionální služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme běžné servisní práce, opravy karoserií, lakování, laserovou geometrii, plnění klimatizace, výměny autoskel, výfuků, olejů a filtrů, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Připravíme a zajistíme STK. Nabízíme levné nové i použité pneumatiky a disky pro osobní a užitková vozidla. Pneumatiky můžete objednávat přes e-shop.