• Detail firmy

BS solution s.r.o.

Základní popis

Archivace dokumentů *digitalizace fyzických dokumentů *skartace dokumentů....

Adresa

ul. Korandova, 4. brána Škoda
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29109787

Výrobky, činnosti

Archivace dokumentů

Kompletní služby v oblasti třídění, zpracování, uložení a vytěžování písemností vznikajících z činnosti hospodářských subjektů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@bssolution.cz
E-mail: bohuslav.sobota@bssolution.cz
WWW: www.bssolution.cz

Kontaktní osoba

Bohuslav Sobota - Jednatel

Mobil: 602 613 950
Mobil: 725 788 584
Další firmy v oboru

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

PC - URS

Společnost PC - URS prodává a zajišťuje servis výpočetní techniky. Provádíme diagnostiku poruchy, zprovoznění, instalaci softwaru, záchranu dat a jiné. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás. Nabídka služeb za bezkonkurenční ceny. Více informací a objednávky na www.pc-urs.cz.

ANODA, s.r.o.

Specializujeme se na certifikovaná měření osvětlení, zpracování znaleckých posudků, studií, návrhů osvětlení, pasportů, generelů a koncepcí veřejného osvětlení a další. Zaměřujeme se i na osvětlení pracovišť, sportovišť a tunelů, denní osvětlení a zpracování dat.