• Detail firmy

BS SERVIS ŘEVNICE, s.r.o.

Základní popis

Výroba roletových systémů a sítí proti hmyzu značky Minirol. Samozřejmě ostatní produkty stínící techniky dodáváme stále v nezměněném rozsahu a kvalit

Adresa

Legií 837
252 30 Řevnice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45148333

Výrobky, činnosti

Stínící technika

Kontaktní údaje

E-mail: bs-servis@bs-servis.cz
WWW: www.bs-servis.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Žáček - Jednatel

Telefon: +420 604 265 124

Pobočky

Miroslav Žáček
Zátiší 980
252 30 Řevnice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Jindřich Čížek - ČIKO - kovozámečnictví

Zaměřujeme se na prodej dveřních a vratových systémů. Dodáváme garážová a vjezdová vrata, bránové pohony, závory a kování k branám. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou mříží, plotů a schodišť, a to jak exteriérových, tak i interiérových. Kontaktujte nás pro vypracování cenové nabídky.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.

ALUPRA s.r.o.

Zabýváme se výrobou garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, venkovního a vnitřního zastínění a rolovacích mříží. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Nabízíme montáž všech námi dodávaných výrobků.