• Detail firmy

BS-Max, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se dodávkou a montáží klimatizačních a vzduchotechnických zařízení, včetně potrubních rozvodů a rekuperace tepla.

Adresa

Pražská 2484/3
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29284490

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnická zařízení

Kontaktní údaje

E-mail: info@bsmax.cz
WWW: www.bsmax.cz

Kontaktní osoba

MILAN VALÁŠEK - Jednatel

Mobil: +420 721 871 577

Pobočky

VALÁŠEK MIROSLAV
Pražská 3
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.