• Detail firmy

BS fashion s. r. o.

Základní popis

Přeprava osob a sportovní oblečení.

Adresa

Úbislavice 77
507 92 Úbislavice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27546179
DIČ:  CZ27546179

Výrobky, činnosti

Přeprava osob

Nabízíme přepravu osob (8+1) nebo (7+1) klimatizovaným autem Opel Vivaro po ČR a zahraničí. Kromě přepravy osob nabízíme také přepravu nákladu do 3,5 tuny i s možností přípojného přívěsu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@bssport.cz
WWW: bssport.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Bajer - Jednatel

Mobil: +420 773 118 111
E-mail: info@bssport.cz

Daniel Scholz - Jednatel

Další firmy v oboru

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti dopravy a logistiky. Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní silniční dopravou, optimalizací dopravy a logistickým poradenstvím. Do našich služeb jsme také zařadili například vozový park, spedici, monitoring vozidel, kompletaci zásilek či možnost využití skladových prostorů.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.