• Detail firmy

BRVZ s.r.o.

Základní popis

Společnost podniká v oborech pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti, činnost účetních poradců, atd...

Adresa

Na Bělidle 198/21
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25181670
DIČ:  CZ25181670
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zprostředkovatelská činnost, automatizované zpracování dat, činnost ekonomických a organizačních poradců, specializovaný maloobchod, pronájem a půjčování věcí movitých, pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí, atd...

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Ferenčák - Jednatel

Mag. Heribert Josef Herzog - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Heart of Europe Imports

Jsme výhradní dovozci luxusní kosmetiky značky JESSICA. Nabízíme JESSICA GELeration - gellak UV, Jessica Zen Spa® pedikúra a P.Shine. Zajišťujeme odborná školení, semináře a rekvalifikační kurzy.

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.

European Business School SE

Nabízíme kvalitní postgraduální studium MBA, BBA, MPA, DBA, LL.M. a McS. - studium mezinárodně uznávaných oborů. Spolupracujeme s předními odborníky z praxe i z akademického prostředí, kteří jsou špičkami ve svém oboru. Zajišťujeme i tématické semináře.