• Detail firmy

BRUCI s.r.o.

Základní popis

Provádíme povrchové opracování materiálů laserem, gravírování. Gravírování laserem a povrchové úpravy provádíme na kůži a koženku. Vzniká tak kvalitní dekorace např. peněženek, obuvi nebo oblečení. Více informací na internetových stránkách.

Adresa

Činov 643
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29109639
DIČ:  CZ29109639
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Povrchové úpravy materiálů laserem

Nabízíme povrchovou úpravu materiálů za pomocí laseru. Upravujeme přírodní látky, dřevo, kůži i koženku. Materiál upravíme i na Váš návrh.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 320 736
Mobil: +420 777 320 736
E-mail: bruci@iol.cz
WWW: www.bruci.cz

Kontaktní osoba

Radomil Otrusina - Jednatel

Mobil: +420 777 320 736

Zuzana Otrusinová - Jednatel

Pobočky

Radomil Otrusina
Komenského 125
339 01 Klatovy IV

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

LEASYN s. r. o.

Specializujeme se na výrobu a prodej kožené galanterie. Vyrábíme kožené aktovky, spisovky, diáře nebo podložky na stůl, které můžeme opatřit i logem Vaší firmy nebo jiným motivem. Také vyrábíme školní potřeby z usní, textilu a jiných materiálů - nabízíme školní aktovky, školní penály nebo sáčky na obuv.

DÁREČKOV PLZEŇ.cz - JIŘÍ VILÉM

Nabízíme prodej dárkových košíků a kazet, kávy, čaje, vína, čokolády, polštářů, plyšových hraček, hrnečků, her pro dospělé a mnoho dalších originálních dárků. Zajišťujeme balící službu.

Dekorace ze sušených rostlin - Helena Knězová

Věnuji se pěstování a produkci sušených rostlin, z kterých zhotovuji dekorační vazby a výzdoby interiérů. Nezpracovaný materiál prodávám ve velkoskladech. Dekorace z mé produkce naleznete ve vybraných obchodech, na výstavách a řemeslných trzích, pod označením "Šumava originální produkt". V době dušiček a adventu nabízím originální chvojové vazby. Kompletní nabídku naleznete na www stránkách firmy.