• Detail firmy

BROŽ - VÁPENÍK, s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis kancelářské, výpočetní a kopírovací techniky, mobilních telefonů a další elektroniky. Nabídka spotřebního materiálu a příslušenství.

Adresa

Za Hládkovem 676/20
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24231029

Výrobky, činnosti

Servis kancelářské a obchodní techniky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 882 550
E-mail: info@b-v.cz
WWW: www.b-v.cz

Kontaktní osoba

Martin Brož - Jednatel

Mobil: +420 773 516 523

Václav Vápeník - Jednatel

Další firmy v oboru

Tiskárny Praha

Pro vás a vaší tiskárnu udělá prakticky cokoliv. Ať se jedná o čištění, údržbu, servis, nákup nového přístroje nebo například ekologickou likvidaci, nic pro nás není překážkou. Vyřešíme za vás jakýkoliv problém s vaším zařízením.

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.