• Detail firmy

Brož-cz spol. s r.o.

Základní popis

Činnost v oblasti silniční nákladní dopravy, tuzemské i zahraniční, v oblasti vytěžování vozidel, spediční činnosti v obchodní činnosti a i v dřevovýrobě.

Adresa

ČSLA 36
391 11 Planá nad Lužnicí

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25174151
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zahraniční silniční nákladní dopravy

Kontaktní údaje

WWW: www.broz-cz.eu

Kontaktní osoba

Josef Brož - Jednatel

Mobil: +420 602 453 789
E-mail: broz@broz-cz.eu

Gabriela Maxová - Jednatel

Marcela Hrušková - Jednatel

Další firmy v oboru

PELety PELant

Nabízíme kvalitní dřevěné pelety a brikety české výroby. Pelety dodáváme balené v pytlích po 15 kg, brikety v baleních po 25 kg a 20 kg. Nabízíme vysokou kvalitu za vynikající cenu.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.

Josef Rytíř - Dřevovýroba

Provádíme zpracování borové a smrkové kulatiny. Zabýváme se výrobou palivového dřeva a prodejem palet, beden, stavebního řeziva - fošny, hranoly a latě pro Vaši stavbu. Naším cílem je spokojenost zákazníků, proto věnujeme velkou pozornost Vašim individuálním potřebám. Nabízíme truhlářskou a paletářskou výrobu za přijatelné ceny. Věříme, že budete spokojeni.