• Detail firmy

BROSTAV ZLÍN s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na výrobu, prodej a montáž truhlářských výrobků. Nabídka interiérových a bezpečnostních dveří či protipožárních uzávěrů.

Adresa

Jana Antonína Bati 5542
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26919559
DIČ:  CZ26919559
Rok založení:  2004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zajišťuje kompletní zpracování cenové nabídky a projektovou dokumentaci. Poskytuje poradenství, odborné posouzení a montáž. Vyrábí kuchyňské linky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 259 927
Mobil: +420 737 259 926
E-mail: info@brostav.cz
WWW: www.brostav.cz

Kontaktní osoba

Bronislav Škrášek - Jednatel

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

HALSANG Sp. z o.o.

Nabízíme kompletní řadu systémů - od domácích řešení prostřednictvím průmyslového oplocení k plotu oblastech s velmi vysokými požadavky na zabezpečení, jako jsou věznice, jaderných elektráren, vojenských zařízení. Nabízíme velmi širokou škálu plotových bran oba posuvné a křídlové křídla.