• Detail firmy

Bronislava Tomalová

Základní popis

Marketingové konzultace: marketingové strategie, korporátní komunikace, corporate identity, marketingové a mediální plány, spolupráce na exekuci.

Adresa

Jateční 1434/9
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87051362

Výrobky, činnosti

Marketingové konzultace

Marketingové konzultace z oblasti marketingové strategie malých a středních podniků, korporátní komunikace, corporate identity, vytváření marketingového a mediálního plánu, spolupráce na exekuci jednotlivých projektů.

Kontaktní údaje

E-mail: bronicka@centrum.cz

Kontaktní osoba

Bronislava Tomalová - Majitel

Mobil: +420 724 868 062
E-mail: bronicka@centrum.cz
Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

HAYEK, spol. s r.o., holding

Auditorská společnost provádí audit, daňové a účetní poradenství, zastupování na úřadech, přeměny společností, fúze, rozdělení, převzetí jmění společníkem a další služby.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.