• Detail firmy

Bronislav Šik

Základní popis

Naše firma se od roku 2009 zabývá grafickou činností jako je: stavební grafika (digitalizace staveb. výkresů, tvorba standardů pro staveb. výkresy, studie RD, vizualizace) firemní grafika (vizitky, hlav. papíry, plakáty, bloky, web. stránky).

Adresa

Tenorova 3431/24
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76482197
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební grafika

(digitalizace staveb. výkresů, tvorba standardů pro staveb. výkresy, studie RD, vizualizace)

Kontaktní údaje

E-mail: sik@sikdesign.eu
WWW: www.sikdesign.eu

Kontaktní osoba

Bronislav Šik - Jednatel

Mobil: +420 602 164 512
Další firmy v oboru

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

ATELIER 999. s.r.o.

Zabýváme se přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin. Nabízíme výrobu od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů až po náročnou klasickou knižní produkci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Zajistíme mu vše od výroby zakázky až po její finální tvar. Neváhejte se na nás obrátit.