• Detail firmy

BRODESAL, s.r.o.

Základní popis

Provádíme zemní práce - základové desky JCB, zámečnickou činnost, výroba zábradlí, výrobní přípravky pro firmy i automobilový průmysl. Nabízíme také pronájem plošiny 14m na 230W.

Adresa

B. Němcové 1838/10
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25850890

Výrobky, činnosti

Provádíme zemní práce

Provádíme zemní práce - základové desky JCB, zámečnickou činnost, výroba zábradlí, výrobní přípravky pro firmy i automobilový průmysl.

Kontaktní osoba

Bronislav Honzek - Majitel

Mobil: +420 603 480 577
E-mail: bronislav@honzek.cz
Další firmy v oboru

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.

Bořivoj Gospoš

Nabízíme kompletní služby uměleckého kovářství. Vyrábíme ploty, brány, mříže a doplňky do interiéru. Zajišťujeme opravy zemědělského a stavebního nářadí.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.