• Detail firmy

Brochier s.r.o.

Základní popis

Provádíme sanace kanalizací a potrubních systémů bezvýkopovými technologiemi. Dovoz a prodej obaloven asfaltových směsí, náhradních dílů i komponentů včetně servisu či rekonstrukcí stávajících.

Adresa

Ukrajinská 728/2
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61246247
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce občanské a bytové výstavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 736 611 454
Mobil: +420 736 611 464
WWW: www.brochier.cz

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Lovecký - Jednatel

FRANTIŠEK HENSCH - Jednatel

Telefon: +420 777 751 029

Ing. JIŘÍ DUŠÁNEK - Jednatel

Pobočky

BROCHIER, s.r.o.
Ukrajinská 728/2
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.