• Detail firmy

BROADWAY-CZ, s.r.o.

Základní popis

poskytujeme sídlo firmy v Praze, virtuální kancelář, příjem a zasílka pošty, převedení společnosti a zastupování na úřadech, založení s.r.o.

Adresa

U Továren 770/1b
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28889444
  • Služby

Výrobky, činnosti

virtuální kancelář

poskytujeme sídlo firmy v Praze, virtuální kancelář, příjem a zasílka pošty, převedení společnosti a zastupování na úřadech, založení s.r.o.

Kontaktní údaje

Mobil: 736 511 919
E-mail: office@servisprofirmy.cz
WWW: www.servisprofirmy.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Radana Koppová - Jednatel

Miroslav Liška - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.

Bedfort Management Consultants, s.r.o.

Zabýváme se poskytováním personálním poradenstvím a pomocí při restrukturalizaci firem, řízení změn firemní kultury či procesního a personálního auditu. Poskytujeme individuální služby dle Vašich požadavků.