• Detail firmy

Brikmat s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na výrobu paliva, prodej kotlú a příslušenství, poradenství a plánování pro jednotlivce, výrobu i energetickou sféru.

Adresa

Družstevní 702
664 53 Újezd u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28339207

Výrobky, činnosti

ekologické vytápění

Zaměřujeme se na výrobu paliva, prodej kotlú a příslušenství, poradenství a plánování pro jednotlivce, výrobu i energetickou sféru.

Kontaktní údaje

E-mail: jan.brtnik@email.cz
WWW: www.brikmat.cz/

Kontaktní osoba

Jan Brtník - Generální ředitel

Mobil: +420 607 748 507
E-mail: jan.brtnik@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

ECONO-HEAT CZ, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky a instalace elektrických topných panelů Econoheat, vyrobených v Jižní Africe. Výhodou elektrických topných panelů je jednoduchá instalace a nízké provozní náklady, jsou levnější než ústřední topení. Zaberou málo místa, jsou bezpečné pro děti a zvířata, vyrobeny jsou z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.