• Detail firmy

Březina a Herbst, společnost s ručením omezeným

Základní popis

Provádíme kompletní rekonstrukce a opravy bytových domů, bytů i nebytových prostor, nástavby na panelových domech, půdní vestavby. Specializujeme se na pokládku a rekonstrukci plochých střech, spodních staveb, balkonů a teras uceleným hydroizolačním systémem Alkor. Zajišťujeme izolace parkovacích ploch, bazénů, garáží a dalších staveb.

Adresa

Na Záhonech 71
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15273130
DIČ:  CZ15273130
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Střešní hydroizolační systém

Dodáváme střešní hydroizolační systém. Střešní hydroizolační systém je odolný proti padajícímu ohni a sálavému teplu, běžným chemikáliím i ropným produktům.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 480 582
Telefon: +420 241 480 705
Mobil: +420 602 619 881
Mobil: +420 602 361 728
E-mail: forejtova@brezina-herbst.cz
E-mail: brezina@brezina-herbst.cz
WWW: www.brezina-herbst.cz

Kontaktní osoba

Jiří Machač - Jednatel

Marie Forejtová - Jednatel

E-mail: forejtova@brezina-herbst.cz
Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.