• Detail firmy

Břetislav Mlýnek

Základní popis

Výroba samonosných žump a plastových nádrží či bazénů. Prodej bazénové technologie.

Adresa

Jubilejní 297
747 62 Mokré Lazce

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63303418

Výrobky, činnosti

Výroba samonosných žump a plastových nádrží

Výroba samonosných žump a plastových nádrží či bazénů. Prodej bazénové technologie.

Kontaktní osoba

Břetislav Mlýnek - Jednatel

Mobil: +420 739 001 720
E-mail: mlynek@bazeny-zumpy.cz
WWW: www.bazeny-zumpy.cz
Další firmy v oboru

AIRPLAST s.r.o.

Provádíme vakuové tváření plastů v maximálním rozměru 195 cm x 85 cm x 50 cm a tloušťky 5 mm. Nabízíme vlastní návrhy forem včetně vytvoření designu, zajišťujeme výrobu forem včetně doplňků. Tváříme všechny druhy plastů v kusové i malosériové výrobě. Vyrábíme modely a odlitky, pružné měkké formy, tvrdé formy, přepravní ochranné obaly, kufříky na nářadí i užitné nástavby.

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!