• Detail firmy

Břetislav Kroupa - Preventa - technická bezpečnost práce a PO

Základní popis

povinnostech zaměstnavatele.

Adresa

Havlíčkova 1139
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42706891

Výrobky, činnosti

Poradenská služba zaměřená na pomoc kolegům v obla

Poradenská služba zaměřená na pomoc kolegům v oblasti BOZP a PO, také malým organizacím v oblasti BOZP a PO. Ucelený soubor informací, které pomohou z

Kontaktní údaje

Telefon: 326 324 035
E-mail: info@preventamb.cz
WWW: www.preventamb.cz

Kontaktní osoba

Břetislav Kroupa - Majitel

Další firmy v oboru

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.

BozPoN CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Zajišťujeme technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany. Soustředíme se na oblast Mělník a Střední Čechy.

Brož Lakosilová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Zajišťujeme školení PO a BOZP, odbornou přípravu preventistů PO, pravidelné prohlídky objektů, revize protipožárních zařízení, kotlů a tlakových nádob atd. Součástí služeb je rovněž poradenství a odborné konzultace v oblasti PO a BOZP. Seznam firem, které využívají našich služeb naleznete na webových stránkách firmy.