• Detail firmy

Břetislav Krajíček - TESAŘSTVÍ

Základní popis

Montáž střešních konstrukcí. Výroba altánků, přístřešků a krytého stání pro auta. Nabídka stolařských a řezbářských prací. Výzdoba střešních trámů.

Adresa

U Svobodáren 1299/6
735 06 Karviná - Doly

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73112704

Výrobky, činnosti

Montáž střešních konstrukcí

Montáž střešních konstrukcí. Výroba altánků, přístřešků a krytého stání pro auta. Nabídka stolařských a řezbářských prací. Výzdoba střešních trámů.

Kontaktní osoba

Břetislav Krajíček - Majitel

Mobil: +420 728 673 430
E-mail: bretislav.krajicek@seznam.cz
WWW: p://www.umeleckeinteriery.cz
Další firmy v oboru

Roman Neuverth

Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných palet, kulatin, stavebního řeziva a palivového dřeva.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.