• Detail firmy

Břetislav Horák

Základní popis

Provádíme 3D vizualizace a animace v oblasti architektury či designu.

Adresa

Trojská 134
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49365134

Výrobky, činnosti

Výtvarné a grafické návrhy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 540 030
Mobil: +420 603 235 032
E-mail: horak@horak-vizualizace.cz
E-mail: breta@studiohorak.cz
WWW: www.studiohorak.com

Kontaktní osoba

Břetislav Horák - Majitel

Jozef Chvojka - Jednatel

Mobil: +420 774 286 068
Další firmy v oboru

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.