• Detail firmy

Břetislav Chrobok

Základní popis

Nabízíme již 15 let realizace sádrokartonů, minerálních podhledů, půdních vestaveb, příček a předstěn. Působíme převážně v Jihočeském kraji a na Vysočině.

Adresa

Kosmonautů 9/5
377 05 Jindřichův Hradec

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76291821
DIČ:  CZ7704285182
  • Služby

Výrobky, činnosti

Půdní vestavby Jihočeský kraj, Vysočina

Nabízíme realizace půdních vestaveb včetně zateplení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 577 792
Mobil: +420 777 685 805
E-mail: synbreta@centrum.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Kalkus - Majitel

Břetislav CHrobok

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.

ALIAS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností především na Písecku a v širším okolí. Realizujeme stavby na klíč, rekonstrukce a zateplování objektů. V rámci rekonstrukcí zajistíme veškeré opravy, přestavby, půdní nástavby, vestavby atd. Zrekonstruujeme Vám starý dům nebo Vám postavíme nový - neváhejte se na nás obrátit! Máme bohaté zkušenosti, garantujeme odborné a spolehlivé služby.