• Detail firmy

Brembo Czech s.r.o.

Základní popis

Společnost z automobilového průmyslu, specializuje se ve výrobě špičkových brzdových systémů, které vyrábí např. pro Porsche, Ferrari, ale i pro závodní vozy F1. Italská mateřská společnost vybudovala závod na výrobu brzdových systémů pro osob. auto.

Adresa

Na Rovince 875
720 00 Ostrava - Hrabová

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28599888
DIČ:  CZ28599888
Rok založení:  2009
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba brzdových systémů pro osobní automobily.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 478 404

Kontaktní osoba

Ing. Erich Zipser - Jednatel

Enrico Bologna - Jednatel

Madaschi Mauro - Jednatel

Roberto Brognoli - Jednatel

Další firmy v oboru

Kamil Malčok - Autočalounictví

Naše společnost provádí autočalounické práce. Zabýváme se výrobou čalouněných výrobků a opravou čalouněných sedacích souprav. Provádíme opravy kabrioletů, volantů, interiérů vozidel, kočárů, čalounění letadel. Více po kontaktu s námi.

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.