• Detail firmy

BRAVO CONSULTING, s.r.o.

Základní popis

Poradenství a služby pro firmy a podnikatele – prodej, marketing, značka, komunikace, procesy, organizace, zaměstnanci, zlepšování vztahů se zákazníky

Adresa

Horákov 199
664 04 Mokrá

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29241898

Výrobky, činnosti

Poradenství a služby pro firmy a podnikatele

Kontaktní údaje

Fax: +420 544 252 992
E-mail: info@bravo-consulting.cz
WWW: www.bravo-consulting.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Petrů - Jednatel

Telefon: +420 544 252 992
E-mail: info@bravo-consulting.cz
Další firmy v oboru

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.