• Detail firmy

Bratři s.r.o.

Základní popis

Produkční a postprodukční filmová a televizní společnost.

Adresa

Bílkova 132/4
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28374061
DIČ:  CZ28374061
Rok založení:  2008

Výrobky, činnosti

Filmová produkce

Produkční a postprodukční filmová a televizní společnost ideální jako partner při realizaci dokumentárních, krátkometrážních, ale i celovečerních projektů, stejně jako korporátních videí, hudebních klipů či dokumentů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@bratri.net
WWW: www.bratri.net

Kontaktní osoba

Pavel Vácha - Jednatel

Telefon: +420 777 896 158
E-mail: pavel@bratri.net
Další firmy v oboru

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.

JAN HOLOMEK - FOTOGRAF

Fotografuji firemní akce, společenské akce, svatby, maturitní plesy. Neváhejte se na mě obrátit i v případě jakýchkoliv zakázkových fotografií. Mohu Vám zaručit spolehlivost, brilantnost všech fotografií a solidní jednání.

MAT CLUB s.r.o.

Nabízíme pronájem kinosálu a restaurace. Kinosál i restaurace jsou vhodné pro soukromé i firemní akce, zajistíme i kompletní catering. Provozujeme půjčovnu DVD a Blu-ray disků s více než 2000 tituly.