• Detail firmy

BRATONSS, s.r.o.

Základní popis

Společnost provádějící stavební činnost - střecha na klíč, klempířské, pokrývačské a tesařské práce, jako i montáž oken i bleskosvodu nebo opravu komínů.

Adresa

17. listopadu 908
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25853945
DIČ:  CZ25853945
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

- klempířské práce, pokrývačské práce, tesařské, montáž střešních oken, střecha na klíč, rozpočet zdarma, montáž bleskosvodu, opravy a vyzdění komínů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 887 684
WWW: www.bratonss.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Ševčík - Jednatel

Další firmy v oboru

Libor Konderla

Specializací firmy jsou izolace a rekonstrukce plochých střech. Zajišťujeme klempířské práce a veškeré výškové práce včetně rizikového kácení stromů. Součástí poskytovaných služeb jsou demolice komínů a kotelen. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás. Garantujeme kvalitně odvedenou práci!

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.