• Detail firmy

Branislav Šalling

Základní popis

Firma BMnábytek se již dlouhou dobu zabývá návrhem, výrobou a montáží nábytku z laminovaných dřevotřískových materiálů tzv. LTD.

Adresa

Poděbradova 272/95
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68034440
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

Plný servis s poradenskou službou, Architektonické návrhy, Dopravní služby Montáž a instalace nábytku, Záruční a pozáruční servis, Likvidace obalů z dodaného zboží.

Kontaktní údaje

WWW: www.bmnabytek.cz

Kontaktní osoba

Bronislav Šalling - Majitel

Telefon: +420 777 635 632
E-mail: bmnabytek@seznam.cz

Miloslav Sobotka - Majitel

Telefon: +420 776 635 634
E-mail: bmnabytek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Spektrum Interier

Specializujeme se na zakázkovou výrobu bytového, kancelářského nábytku, vybavení ordinací, lékáren, restaurací, obchodů a dalších komerčních prostor. Nabízíme komplexní služby v oblasti návrhů interiérů a spolupracujeme s řemeslníky souvisejících oborů. Dbáme na úzkou spolupráci se zákazníkem pro dosažení těch nejlepších výsledků. To co navrhneme dokážeme i za rozumnou cenu zrealizovat.

Roman Lacka - Truhlářství

Zaměřujeme se na výrobu kuchyňských linek, kancelářského nábytku, recepčních pultů, ložnic, obývacích stěn, nábytku do dětských pokojů, vestavěných skříní či lékárenského a laboratorního nábytku.

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.