• Detail firmy

Brandboost s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme poradenské a realizační služby v oblasti marketingu, budování a řízení značek (korporátních i produktových), marketingových a obchodních strategií a marketingové komunikace (propagace). Pomáháme klientům dosahovat lepší obchodní výsledky.

Adresa

náměstí Svobody 93/22
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29373948
DIČ:  CZ29373948
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Komplexní marketingové poradenství

Zaměříme se na všechny aspekty Vašeho marketingu, provedeme důkladnou analýzu celého marketingového mixu a doporučíme Vám přesné a výhodné postupy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 054 292
E-mail: kubin@brandboost.cz
WWW: www.brandboost.cz

Kontaktní osoba

Michal Kubín - Majitel

Mobil: +420 739 054 292
E-mail: kubin@brandboost.cz
Skype: m.kubin
Další firmy v oboru

Fifty Free s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti Fifty Free s.r.o. je reklamní činnost, marketing a pronájem velkoplošných LED a LCD obrazovek, bezrámečkových (seamless) obrazovek a dotykových obrazovek + audio-video.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.