• Detail firmy

BRAND CONCEPT s.r.o.

Základní popis

Reklamní agentura specializující se na reklamní předměty, direct mail. Nabízíme standardní reklamní dárky i dárky vyrobéné na míru dle přání zákazníka. Kompletní nabídka služeb na www.brandconcept.cz

Adresa

F. X. Procházky 162/9
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24784753
DIČ:  CZ24784753

Výrobky, činnosti

Relkamní činnost

Kontaktní údaje

E-mail: hruska@brandconcept.cz
WWW: www.brandconcept.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Hruška - Jednatel

Mobil: +420 773 618 664
E-mail: hruska@brandconcept.cz
Další firmy v oboru

POTISK VYLITA

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen aj.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

COLOGNIA PRESS a.s.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a obaly v kotoučích i v arších. Specializujeme se na grafické etikety, etikety bez tisku, bezpečnostní etikety, RFID etikety včetně reliéfního tisku, hologramů, ochranných prvků a personifikace.