• Detail firmy

BraMal s.r.o.

Základní popis

Pronájem a provoz hracích, výherních i nevýherních automatů restauracím a hernám, šipek, fotbálku, rulety. Nabídka právních služeb a servisu

Adresa

Pšenčíkova 464,
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25718649

Výrobky, činnosti

Pronájem a provoz hracích, výherních i nevýherních

Pronájem a provoz hracích, výherních i nevýherních automatů restauracím a hernám, šipek, fotbálku, rulety. Nabídka právních služeb a servisu

Kontaktní údaje

Telefon: 257 321 556
Mobil: 602 237 077
E-mail: bramal@seznam.cz
WWW: www.bramal.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Malák - Jednatel

Další firmy v oboru

Účetnictví Mencáková

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Nabízíme vedení daňové evidence, daňových přiznání, přehledů sociálního a zdravotního pojištění či rekonstrukce účetnictví. Zaměřujeme se hlavně na hlavní město Prahu, Prahu 5 a Prahu 13.

AV Institut s.r.o.

AV Institut s.r.o. je sociální podnik, nestátní zdravotnické zařízení a agentura práce se specializací zprostředkování zaměstnání osob se zdravotním postižením do vašeho týmu. Poskytujeme služby, které jsou nástroji pro efektivní nábor a vyhledání osob zdravotně postižených na konkrétní pracovní místa u zaměstnavatele.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.